Wij hebben op ons forum een live chatbox geïnstalleerd. Hierdoor kunnen onze bezoekers direct chatten met andere deelnemers. De chatbox kent minder drempels. Registeren voor de chatbox is niet nodig. U kunt direct deelnemen. Daarnaast wordt het scherm automatisch ververst.
De chatbox kunt u vinden aan de zijkant van het forum. U kunt hier heel snel trades in plaatsen en ook melden als je aandelen koopt/verkoopt.
https://www.dekritischebelegger.nl/forum/
Het is de bedoeling in de chatbox korte berichten te plaatsen. De langere berichten kunnen op het forum. In de chatbox kunt u de dagelijkse gang van zaken op de beurs bespreken.
De chatbox is eenvoudig van opzet maar toeters en bellen kunnen we later toevoegen.
Ik ben benieuwd wat jullie ervan vinden.
Voor degenen die de chatbox in een grotere scherm willen volgen:
https://www.dekritischebelegger.nl/forum/?chat
Start met automatisch beleggen
De huidige ‘zijwaartse’ trend ontwikkelt zich nog steeds binnen de grenzen van de lange dalende tendens. De opgaande beweging lijkt in zijn eindfase te zitten.
Is het herstel van de AEX voltooid en kunnen we weer lagere koersen verwachten? Wel als het aan de experts ligt.
Steeds meer particuliere beleggers stappen in de aandelenmarkt. Het geld stroomt voornamelijk naar technologieaandelen, waar de koersen blijven stijgen.
De AEX beweegt al drie maanden in een brede consolidatiefase. Pas buiten de grenzen hiervan, zal een volgende fase worden ingezet. De kans op een neerwaarts vervolg is daarbij het grootst.