Beste Bezoekers,
Op verzoek van onze bezoekers hebben wij een forum opgericht. Er bestond behoefte om met elkaar van gedachten te wisselen over beleggingsgerelateerde onderwerpen.
De Kritische Belegger wil beleggers op een onafhankelijke en deskundige manier van informatie voorzien. Wij bieden onze lezers open en kritische informatie, een fris en onbevangen geluid en een andere kijk op beleggen.
Als zodanig nodigen wij onze bezoekers uit om op dit forum hun ervaringen en meningen uit te wisselen over beleggen. Daarnaast kunnen gebruikers elkaar helpen met vragen over en problemen met beleggingsgerelateerde onderwerpen. Ook kunt u misstanden aan de kaak stellen en elkaar helpen bij het vermijden van onnodige kosten.
Vrijheid van meningsuiting beschouwen wij als een groot goed. Houd u echter wel aan de de basisregel:
Wat u niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet
Houd het netjes en ga respectvol met elkaar om. Verdere regels kunt u lezen op:
https://www.dekritischebelegger.nl/forum/forumreglement.html
Het forum is te bezoeken op https://www.dekritischebelegger.nl/forum/.
Deze kunt ook vinden op de bovenste menubalk.
Als u reeds geabonneerd bent op onze nieuwsalerts, dan dient u zich voor het forum opnieuw te registreren. Excuses voor het ongemak.
Als u vragen of suggesties hebt, kunt u reageren met het onderstaande formulier.
Ik wens u een leerzame discussie en veel plezier toe.
Satilmis Ersintepe
[easy-contact]
Start met automatisch beleggen
Beste belegger is dit wat u wilt: een uitstekend rendement en beleggen met gemak. Ons automatische beleggingsrobot heeft dit jaar een rendement van 119% rendement gemaakt.
Het is vaak moeilijk voor beleggers om afstand te doen van aandelen. Op basis van deze signalen kunt u zien of uw aandeel moet verkopen.
Zowel particulieren als ondernemers maken in het begin van het jaar de balans op. Het is een mooi punt om de financiële administratie eens goed te bekijken.
Resultaten uit het verleden,vormen geen garantie voor de toekomst. Die disclaimer blijkt op meer waarheid te berusten dan menigeen lief zal zijn.