Conform de verwachting was de stemming in Frankfurt opnieuw wisselvallig: een groot deel van de dag zwak tot matig en, dankzij een geleidelijk positiever Wall Street, uiteindelijk gevolgd door een positief slot.
De intraday cycli beloven voor morgen opnieuw een wisselvallige stemming, bepaald door toenemende neerwaartse druk. Ook de cycli op dagbasis duiden op de nadering van een bearish intermezzo.
Stijging of daling? Wij hebben een handelssysteem op de Duitse DAX (de AEX van onze oosterburen) ontwikkeld die op beide kan inspelen. Auto trading die gemiddeld 130% per jaar heeft verdiend. Het systeem kon iedere € 7.000 veranderen in € 32.332 in de afgelopen 2,5 jaar. Vergelijk dit met uw beleggingen. Ga naar Daxtrader.nl voor meer informatie.

Over de grafiek
De koersgrafiek (wit) toont het koersverloop van de DAX van de afgelopen 4 handelsdagen. Van de vier cycli zie je zowel het historische als het toekomstige verloop (1 dag vooruit).
De mintgroene lijn onderscheidt strategische koopwaardige fases (grafiek onder mintgroen) van verkoopwaardige periodes (grafiek boven mintgroen). De paarse lijn levert een extra tactische tradingindicatie: de grafiek onder paars is koopwaardig, boven paars is verkoopwaardig.
De sentimentcycli zijn berekend op basis van een sentimentindicator. De cycli tonen de trend van het sentiment, berekend over de afgelopen 135 handelsdagen (dus ongeveer 6 maanden).
Door hun diepe wortels in de koershistorie staat het verloop in de komende 4 handelsdagen – met een waarschijnlijkheid van 97% – zo goed als vast.
Anders dan de traditionele technische analyse volgt het koersverloop de indicatoren (de cycli), in plaats van andersom.
Pieter Bos
Stijging of daling? Wij hebben een handelssysteem op de Duitse DAX (de AEX van onze oosterburen) ontwikkeld die op beide kan inspelen. Auto trading die gemiddeld 130% per jaar heeft verdiend. Het systeem kon iedere € 7.000 veranderen in € 32.332 in de afgelopen 2,5 jaar. Vergelijk dit met uw beleggingen. Ga naar Daxtrader.nl voor meer informatie.
Start met automatisch beleggen
Afgelopen week was een zeer succesvolle week voor de DAX, de Duitse beursgraadmeter. De positieve ontwikkeling was belangrijker dan ooit.
Sinds eind maart zijn de Tesla-aandelen meer dan verzevenvoudigd. Ondanks deze sensationele prestatie lijkt het einde van het verhaal nog niet te zijn bereikt.
Het coronavirus heeft van de financiële markten de ultieme achtbaan gemaakt , waarbij paniekhandel enorme koersschommelingen en grote verliezen veroorzaakt.
De DAX, de Duitse beursindex, kan stijgen naar 16.000 punten.